Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon (2013)

5606
 134 min    2013    HD     6.5

Loading…

Detektivi i ri Di sapo ka ardhur në kryeqytetin Loujang dhe përfshihet në një çështje të mistershme me një përbindësh të quajtur "Dragoi i Detit." Gjatë këtij misioni epik ai zbulon një konspiracion që rrezikon të gjithë Dinastinë Tang.