Wish Man (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wish Man (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Wish Man (2019)

2418
 107 min    2019    HD     6.8

Loading…

Dëshira e një djali ndryshoi një burrë. Dëshira e një burri ndryshoi botën. Historia e vërtetë e një djali, të cilin peripecitë e jetës e bënë më të fortë dhe të aftë për të kuptuar se edhe një person i vetëm mund të sjellë ndryshim në botë me një veprim të thjeshtë mirësie.