War (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
War (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

War (2019)

4451
 154 min    2019    HD     6.7

Loading…

Një ushtar indian ngarkohet me detyrën për të eleminuar ish-drejtuesin e skuadrës së tij i cili akuzohet për tradhti ndaj kombit të vet.