Toy Story 4 (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Toy Story 4 (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Toy Story 4 (2019)

8394
 100 min    2019    HD     8.1

Loading…

Kur një lodër e re e quajtur "Piruni" bashkohet me Udin dhe bandën, miqtë e vjetër dhe të rinj zbulojnë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër gjatë një udhëtimi plot aventura.