Time to Hunt (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Time to Hunt (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Time to Hunt (2020)

1439
 134 min    2020    Full HD     6.2

Loading…

Për shkak të krizës financiare që po kalon vendi, një grup të rinjsh, nga një lagje e varfër e Koresë detyrohen të kryejnë një krim për të mbijetuar.