Timbuktu (2014) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Timbuktu (2014)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Timbuktu (2014)

2387
 97 min    2014    HD     7.1

Loading…

Një bariu gjedhësh dhe familjes së tij befas i trazohet jeta e tyre e qetë në dunat e Timbuktusë nga një grup Xhihadistësh.