Theri (2016) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Theri (2016)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Theri (2016)

2637
 157 min    2016    HD     7.1

Loading…

Oficeri i policisë Vijaya Kumar duhet të fshihet për të siguruar jetën e vajzës pasi ajo kërcënohet nga një bandë vdekjeprurëse...