Them That Follow (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Them That Follow (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Them That Follow (2019)

4279
 98 min    2019    HD     5.3


Thellë në zonat e egra të Apalakias, ku besimtarët duhet të mbajnë në duar gjarpërinj vdekjeprurës për të provuar veten para Zotit, vajza e një pastori mban një sekret që do të këcënojë vazhdimësinë e komunitetit.