The Trigonal: Fight for Justice (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Trigonal: Fight for Justice (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Trigonal: Fight for Justice (2018)

3414
 122 MIN    2018    HD     5.5


Një organizatë kriminale fton një kampion të tërhequr MMA për të marrë pjesë në dyluftime të jashtëligjshme, por pasi ai refuzon dhe një kriminel i vret shokun dhe i përdhunon gruan, Xhejkob detyrohet të luftojë për të vendosur drejtësi.