The Sonata (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Sonata (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Sonata (2018)

2672
 90 min    2018    HD     5.4

Loading…

Një violiniste e re heton mbi të shkuarën e babait të saj duke zbuluar forca të errëta që shtrihen përtej imagjinatës së saj.