The Selfish Giant (2013) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Selfish Giant (2013)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Selfish Giant (2013)

1962
 91 min    2013    HD     7.3

Loading…

Dy djem 13 vjeçar nga shtresa e varfër në Bradford kërkojnë të fitojnë duke bashkëpunuar me pronarin e një pike grumbullimi metalesh. Gjatë kërkimit për skrap përfshihen në veprimtari kriminale.