The Reluctant Fundamentalist (2012) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Reluctant Fundamentalist (2012)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Reluctant Fundamentalist (2012)

245
 130 min    2012    HD     6.9

Loading…

Një djalosh i ri pakistanez është në kërkim të suksesit në Wall Street. Ai e gjen veten të përfshirë në një konflikt mes Ëndrrës së tij Amerikane, një krize pengjesh dhe një thirrjeje të fortë nga atdheu i tij.