The Prey (2018) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Prey (2018)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Prey (2018)

2924
 90 min    2018    HD     5.2

Loading…

Vite pas gjurmimit të kriminelëve ndërkombëtarë, një udhëtim në një burg të largët në xhungël do të detyrojë detektivin Xin të luftojë për lirinë dhe jetën e tij.