The Peanut Butter Falcon (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Peanut Butter Falcon (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Peanut Butter Falcon (2019)

3609
 97 min    2019    HD     7.9

Loading…

Historia e një djaloshi me sindromën Daun që dëshiron të bëhet një mundës profesionist. Ai ka një idhull që është Salt Uoter Redneck (Shia LaBeouf). Pas një rrugëtimi të vështirë ai arrin ta gjejë heroin e tij. A ekziston vërtetë ai?