The Outpost (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Outpost (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Outpost (2020)

2734
 123 min    2020    Full HD     6.6


Disa ushtarë amerikanë qëndrojnë në një bazë ushtarake në Afganistan pavarësisht faktit se janë të rrethuar nga talebanë që i sulmojnë cdo ditë.