The Legacy of the Bones (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Legacy of the Bones (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Legacy of the Bones (2019)

1104
 121 min    2019    HD     6.1

Loading…

Inspektoria Amaia Salazar kthehet ne luginën e Baztanit për një çështje të re. Kësaj here as njerëzit e saj më të dashur nuk do jenë të sigurtë, pasi problemet mendore të nënës së saj do i vënë në rrezik.