The Kitchen (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Kitchen (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Kitchen (2019)

4415
 102 min    2019    HD     5.1

Loading…

Në vitin 1970, gratë e gangsterëve të Nju Jorkut në lagjen e njohur si "Hell's Kitchen" vazhdojnë veprimtarinë kriminale të bashkëshortëve të tyre, pasi ata i burgosin.