The King (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The King (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The King (2019)

4094
 140 min    2019    HD     7.4

Loading…

Hali, princi largpamës dhe trashëgimtari i fronit anglez, kurorëzohet Mbreti Henri V pasi vdes babai i tij tiran. Tani mbreti i ri duhet të menaxhojë politikat e pallateve, luftën që la i ati dhe momentet emocionale të jetës së tij të kaluar.