The Kill Team (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Kill Team (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Kill Team (2019)

4784
 87 min    2019    HD     5.7

Loading…

Një ushtar i ri amerikan në Afganistan, i shqetësuar nga sjellja e komandantit të tij përballet me një dilemë morale.