The Grand Grandmaster (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Grand Grandmaster (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Grand Grandmaster (2020)

301
 117 min    2020    Full HD     

Loading…

Ndjenjat e papritura lindin mes një djali dhe rivales së tij në boks dhe kjo gjë sjell ndryshimin e gjithë planit të tij për finalen e shumëpritur kundra saj.