The Gentlemen (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Gentlemen (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Gentlemen (2019)

8610
 113 min    2019    Full HD     8.1

Loading…

Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij.