The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

35826
 104 minuta    2006    Full HD     6.0


Adoleshenti nga Alabama Shon Bosuell bëhet konkurrenti më i madh në botën e garës së driftit pasi zhvendoset tek babai i tij në Tokio që t'i shmanget dënimit me burg në Amerikë.