The Fast and the Furious (2001) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Fast and the Furious (2001)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Fast and the Furious (2001)

34395
 106 min    2001    Full HD     6.8


Një polic nën mbulim infiltrohet në një nënkulturë të fshehur të Los Anxhelos, Garat e Rrugëve për të arrestuar një grup grabitësish. Shpejt besnikëria e tij ndaj ligjit do të vihet në dyshim pasi shokët e tij bëhen te dyshuarit kryesorë.