The Farewell (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Farewell (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Farewell (2019)

3348
 100 min    2019    HD     8.0

Loading…

Një familje kineze zbulon se gjyshes së tyre i ka mbetur shumë pak kohë për të jetuar dhe vendosin të mos i tregojnë asgjë, kështu që caktojnë një dasmë si justifikim për tu mbledhur të gjithë bashkë...