The Debt Collector 2 (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Debt Collector 2 (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Debt Collector 2 (2020)

3285
 97 min    2020    Full HD     5.6

Loading…

Dy shokë, mbledhës të huave, shtyhen në një situatë shumë të rrezikshme, ku vihen në ndjekje të banditëve të ndryshëm, ndërkohë ju duhet të shmangin një shef hakmarrës.