The Dark Side of Opulent (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Dark Side of Opulent (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Dark Side of Opulent (2020)

1888
 119 min    2020    HD     

Loading…

Në qytetin e pasur të Opulentit, në Arizona, Xhejson Miller, një pasanik i llastuar që jeton ende me paratë e babait, dhe shoku i tij i rritur në varfëri, Rik Bruks, zgjedhin me naivitet rrugën e gabuar për t’u pasuruar. Plani i tyre i detyron ata që të përballen me mafiozët e errët dhe vdekjeprurës që sundojnë Opulentin.