The Conquest of Siberia (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Conquest of Siberia (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA


Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Conquest of Siberia (2019)

1338
 108 min    2019    HD     5.8

Loading…

Oficeri i ri, Ivan Demarin, dërgohet me shërbim në thellësi të Siberisë. Aty, Ivani takon dashurinë e tij të parë dhe së bashku me regjimentin e tij nisen me mision për të gjetur ar në Jerkend dhe duhet të përballet me komplotin shtetëror në të cilin e gjen veten të ngatërruar.