The Call of the Wild (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Call of the Wild (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Call of the Wild (2020)

6187
 100 min    2020    Full HD     6.8

Loading…

Bak është nje qen me zemër të madhe ku jeta e qetë shtëpiake do të përmbyset pasi ai rrëmbehet për t'u shitur si qen slite. Në aventurën e tij ai do të njoh miq të mirë dhe vendin që i takon...