The Brothers Grimm (2005) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Brothers Grimm (2005)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Brothers Grimm (2005)

3988
 118 min    2005    HD     5.9

Loading…

Gjatë kohës që po udhëtonin në Gjermaninë e pushtuar nga Franca, Uill dhe Xhejkob Grim, dy vëllezërve mashtrues, iu duhet të përballen me një mallkim përrallash për të shpëtuar veten.