The Adventurers (2017) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Adventurers (2017)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Adventurers (2017)

10198
 108 min    2017    HD     6.2


Një hajdut me famë, por edhe karizmatik, bashkohet me dy kriminelë të tjerë për të bërë grabitjen e jetës. Kur një detektiv legjendar francez fillon t'i ndjekë përmes Evropës, atëherë loja ngrihet në një tjetër nivel."