Thadam (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Thadam (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Thadam (2019)

5295
 138 min    2019    HD     8.2


Vrasja e një djali të ri bëhet sfiduese kur policia zbulon se i dyshuari ka një vëlla binjak.