Tanhaji: The Unsung Warrior (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)

1407
 135 min    2020    HD     7.7

Loading…

Tanhaji Malusare, drejtuesi i ushtrisë të Marathas, udhëheq misionin për pushtimin e fortesës Kondhana e cila mbrohet nga ushtria e Udaybhan Rathod.