Take Off (2017) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Take Off (2017)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Take Off (2017)

4598
 139 min    2017    HD     8.3


Bazuar në ngjarje të vërteta. Në vitin 2014, një grup infermierësh nga Malayali ngecin aty kur terroristët pushtuan qytetin e Tikrit në Irak. Ky film rrëfen përvojën e infermierëve pas kapjes së tyre.