Sye Raa Narasimha Reddy (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sye Raa Narasimha Reddy (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sye Raa Narasimha Reddy (2019)

4140
 167 min    2019    HD     7.8

Loading…

Historia e heroit indian që ndezi shkëndijat e para të luftës për pavarësi kundër pushtimit britanik. Narasimha ishte ai që përkundër çdo gjase, arriti të bashkonte prijësit indianë rreth një qëllimi në një situatë të pashpresë, ndonëse tradhtia do t’i ndjekë nga pas në forma të ndryshme...