Super 30 (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Super 30 (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Super 30 (2019)

4175
 153 min    2019    HD     8.3

Loading…

Bazuar në jetën e matematikanit nga Patna, Anand Kumar, i cili drejton programin e famshëm Super-30, për aspirantët e IIT-së (Instituti Indian i Teknologjisë).