Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

2T SHISHA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Summer Lover (2008) a.k.a Sappho +18

2915
 88 min    2008    HD     

Loading…

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur, në mënyrë të ngjashme me poeten e njohur të kohërave të lashta, nga e cila kishte marrë dhe emrin Safo.