Speed Racer (2008) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Speed Racer (2008)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Speed Racer (2008)

8097
 135 min    2008    HD     6.0

Loading…

Ajo çfarë dëshiron më shumë në jetë, është të ulet në timonin e makinës së tij të garës Mach 5 dhe të garojë. Por, gjërat nuk janë kaq të thjeshta për djalin që ka lindur në një familje garuesish. Pasi refuzon propozimin e një të pasuri të fuqishëm, Spid Garuesit do t’i duhet të futet në të njëjtën garë, ku humbi jetën vëllai i tij...