Spartacus (1960) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Spartacus (1960)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Spartacus (1960)

914
 197 min    1960    HD     7.9

Loading…

Spartaku, me origjinë nga Trakia, lindur dhe rritur skllav, vazhdimisht rebelohet kundër autoriteteve që ka mbi krye. Megjithatë natyra e tij rebeluese e udhëheq në një tjetër drejtim, kur blihet nga stërvitësi i gladiatorëve, Lentulus Batiatus.