Sour Apples (2016) a.k.a Eksi Elmalar – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sour Apples (2016) a.k.a Eksi Elmalar
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sour Apples (2016) a.k.a Eksi Elmalar

1209
 114 min    2016    HD     7.1

Loading…

Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t'iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.