Sorry We Missed You (2019) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sorry We Missed You (2019)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sorry We Missed You (2019)

1774
 101 min    2019    HD     7.7

Loading…

Riki dhe familja e tij janë në gjendje shumë të keqe ekonomike pas falimentit bankar të vitit 2008. Mundimet e një familjeje për t’ia dalë mbanë ekonomikisht, me dy prindër që rraskapiten me orë të tëra në punë, marrin një kthesë edhe më të keqe, kur lindin problemet me fëmijën e tyre adoleshent. Një film mbi luftwn e gjithanshme, për të mbajtur në këmbë një familje të shëndetshme...