Sniper: Assassin's End (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sniper: Assassin’s End (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sniper: Assassin’s End (2020)

2362
 90 min    2020    HD     

Loading…

Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si revole të mprehta legjendare.