Slither (2006) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Slither (2006)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Slither (2006)

780
 95 min    2006    HD     6.4

Loading…

Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.