The Siege of Jadotville (2016) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Siege of Jadotville (2016)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Siege of Jadotville (2016)

10611
 108 min    2016    HD     7.5

Loading…

Filmi tregon historinë e vërtetë të komandantit irlandez Pat Kuinlan i cili drejton togën e tij kundër mercenarëve francezë në Kongo në fillimet e viteve '60.