Shooting Heroin (2020) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shooting Heroin (2020)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Shooting Heroin (2020)

3273
     2020    Full HD     8.0

Loading…

Një film që tregon mbi historinë e dhimbshme se si drogërat e ndryshme godasin familje dhe shkatërrojnë jetë të ndryshme. Njerëzit e një qyteze të vogël bëhen së bashku për të ndaluar përhapjen e drogës në vendin e tyre në të gjitha mënyrat.