Sezoni 8 – Episodi 4 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 4
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 4

2519

Loading…

Kur Deathstroke misterioz shfaqet në Star City, Oliver dhe skuadra duan ta heqin vetë qafe. Duke marrë shkas nga humbja e njërit prej tyre, skuadra Arrou në të ardhmen zbulon një mënyrë të re për të ndalur JJ.