Sezoni 6 – Episodi 7 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 7
PRISNI 5 SEKONDA

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 7

2723

Loading…

Ndërsa Barry qëndron në pragun e vdekjes së tij të afërt nga Kriza, bindjet e tij testohen kur doktori monstruoz Ramsey Rosso i infekton një lëndë misterioze, halucinogjene. Ndërkohë, Irisi zbulon një komplot.