Sezoni 6 – Episodi 6 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 6

Instagram : s4m_style

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 6

2972

Loading…

Bjorni detyrohet të veprojë shpejt pas zgjedhjeve për mbretin e ardhshëm të gjithë Norvegjisë. Banditët sulmojnë përsëri fshatin e Lagerthës. Ata besojnë tek fitorja por kur lufta zbret në një dyluftim vetëm me Lagerthën atëherë besimi venitet.