Sezoni 6 – Episodi 5 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 5

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 5

3525

Loading…

Besimi i Ciscos në aftësinë e tij për të përmbushur rolin e Berrit si Lider i Skuadrës përmbyset kur merr vesh për një vrasje tronditëse; Frosti Vrasës s'beson askënd veç vetes për të gjuajtur të rrezikshmin Ramsey Rosso.