Sezoni 6 - Episodi 3 – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 3

Loading...


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 3

9942

Loading…

Rick dhe grupi i tij ngecin në një qytet rrugës për në Aleksandira; Ndërkohë, Daryl, Sasha dhe Abraham vazhdojnë të largojnë të infektuarit e mbetur nga qyteti.