Sezoni 6 – Episodi 15 (I FUNDIT) – Filma24.ac | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 15 (I FUNDIT)


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 15 (I FUNDIT)

3063


Kur Ghosti shpallet si kandidat për Guvernator, kjo e afron një hap më shumë me një botë plotësisht të ligjshme. Ai shpejt zbulon se një nga armiqtë e tij të shumtë, po realizon një plan që i ndryshon jetën përgjithmonë.